28 квітня 2019 року, в день Світлого Христового Воскресіння, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій зустрівся з дітьми, які мають функціональні обмеження, та їх батьками.
         Зустріч була підготовлена Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при Київській міській державній адміністрації і за підтримки Благодійного фонду Предстоятеля Української Православної Церкви “Мир Вам”.

         Уже декілька років поспіль, захід традиційно відбувається біля будівлі Київської духовної академії на території Києво-Печерської Лаври.
         Блаженніший Владика привітав дітей, їхніх батьків, та волонтерів зі святом Світлого Христового Воскресіння.

         Блаженніший Владика подякував організаторам зустрічі за можливість у цей день один одного побачити і разом порадіти тій події, яка втішає все людство.
         «Бажаю, щоб те світло, та радість, та благодать, яку Господь приніс на землю через Своє Воскресіння, завжди була поруч з нами, наповнювала нас і щоб дала нам силу подолати всі труднощі, які ми зустрічаємо на шляху земного життя», – побажав Архіпастир наостанок.

         Блаженніший митрополит Онуфрій освятив великодні кошики дітей та роздав подарунки.
         Предстоятель зазначив, що саме для того, щоб повернути нам щастя і радість жити на землі в любові до Бога і ближнього, Господь прийшов на землю, взяв на Себе нашу людську природу і знищив наші гріхи.

         Учасники духовного дитячого хору «Радуйся» при храмі свв. мчч. Косми і Даміана в Києві виконали для учасників свята духовні піснеспіви.